Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотопила ланцюгова, 2,2 кВт /3,2 HP, шина 45 см INTERTOOL DT-2209.
Пила ланцюгова INTERTOOL DT-2209 – потужний, надійний і безпечний інструмент. До її переваг можна віднести автоматичну систему гальмування, простоту у використанні і обслуговуванні, високі обороти. Потужний 2-тактний двигун – ще одна причина придбати ланцюгову пилку INTERTOOL DT-2209. Дана модель з легкістю впорається з будь-яким видом робіт на дачі та на присадибній ділянці: підрізання гілок дерев і чагарників, заготівля дров та ін
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL DT-2209
| Кількість ланок | 72 шт |
|---|---|
| Крок ланцюга | 0,325 |
| Товщина ланки | 1,5 мм |
| Тип двигуна | бензиновий, двотактний |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність | 3.2/2200 л. с./Вт |
| Швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Шина | 45 см |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 7,125 кг |
| Обсяг | 0,036666 куб. м |

