Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Roy |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | набір інструментів для автомобіля |
| Квадрат | 3/4 " |
| Кількість предметів | 16 одиниць |
| Комплектація | головки; подовжувачі, тріскачка, комірець. |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Робочий профіль головки | 6 граней |
| Розмір | 21-50 мм |
| Упаковка | пластиковий кейс |

