Як правильно вибрати компресор?
Компресор можна використовувати при ремонті квартири або дачі. Наприклад, з його допомогою можна... побілити стелю. А ще їм можна шліфувати поверхню. Це допомагає виконати роботу швидше. Але люди, на жаль, розбираються в компресорах приблизно так само, як і у вищій математиці. Тема малозрозуміла, але необхідна. В асортименті магазину «ПРОФЛАЙН 2000» є кілька різних компресорів, кожен з яких можна використовувати під індивідуальні потреби.
Для чого?
За допомогою нього можна значно спростити собі життя. Уявіть, наприклад: фарбуєте ви стіл. Кінця і краю не видно. А компресором все можна було б зробити набагато простіше.
Здуло шину? Відгадайте, з допомогою чого її можна накачати? Зламався дорогий серцю предмет? І знову – ВІН!
Пояснюється все просто: зазвичай такі пристрої мають вбудований манометр для вимірювання тиску.
Як вибрати?
Вони бувають побутові, професійні та індустріальні. Для невеликої майстерні або дачі буде достатньо придбати модель продуктивністю на виході 300 л/хв. Професійні мають більш складну конструкцію і використовуються у виробництві.
Найбільш затребувані використовуються для фарбування – повітряні поршневого типу. Вони бувають масляні і безмасляні (з допомогою, наприклад, можна накачати колеса або підфарбувати хвіртку в гаражі). Відмінно підходять при фрагментарною потреба в стислому повітрі.
Вам необхідний безперервний цикл подачі повітря? Вибирайте гвинтові! Їх використання допомагає економити електроенергію до 30%. Працюють без подачі масла в робочу порожнину і мають два гвинтових ротора.
Характеристики
Обычно компрессор выбирают по объему ресивера, но гораздо важнее остальные параметры. Ведь большой ресивер выгоден только тогда, когда сжатый воздух используется периодически в течение дня. Производительность – важный параметр. Необходимо прикинуть мощность всех пневмоинструментов и расход воздуха в л/мин.
Не забывайте о коэффициенте внутрисменного использования. От него зависит, сколько компрессор может работать без остановки.
При необходимости работать на выезде, где нет доступа к электричеству, выбирайте агрегат, берущий энергию от двигателя внутреннего сгорания либо от генерированного электричества. Встречаются также мобильные комплекты, состоящие из электрогенератора, компрессора и сварочного аппарата – этих средств вполне хватает для обеспечения небольшого строительного объекта.
И, наконец, запомните главные характеристики всех компрессоров:
А) Объем ресивера в литрах
Б) производительность (по количеству вырабатываемого воздуха в минуту)
В) Потребляемая мощность
Г) Электропитание
Д) її нагнітають максимальний тиск в ресивер.