Дриль-шурупокрут акумуляторний Li-Ion 18 В, 25 Nm, 0-400/0-1500 об/хв, 2x2.0 Аг, знімний патрон WT-0317





Акумуляторний дриль-шуруповерт INTERTOOL WT-0317 забезпечує ефективність в роботі завдяки високій потужності, компактному розміру і невеликій вазі.
Переваги
- Швидкознімна конструкція патрона дозволяє швидко перемикатися між свердлінням і закручуванням без зміни оснащення;
- Дві швидкості 400/1500 об/хв. і регулятор крутного моменту 21+1;
- До комплекту входять 2 Li-ion акумулятора ємністю 2 Аг;
- Комфорт і зручність у роботі завдяки прогумованій рукоятці і LED підсвічування робочої зони.
Потужність і функціонал
Перевагою даного шурупокрута є швидкознімний патрон, под яким розташований шпиндель для біт. За необхідності патрон можна зняти, щоб швидко перейди до роботи бітою. Великий обертальний момент 25 Нм дозволяє свердлити отвори до 25 мм у деревині і до 10 мм у сталі. Діаметр патрона для роботи з оснащенням, розміром від 0.8 до 10 мм.
Зручність в роботі
Електроний регулятор обертів у кнопці пуску забезпечує м'яку роботу без шкоди для матеріалу і кріплень. Кнопка реверсу, що розташована над пусковим "курком", дозволяє зручно перемикати напрям обертання однією рукою.
Індикатор заряду батареї завжди повідомить коли потрібно замінити розряджений акумулятор. Комплектний зарядний пристрій повністю заряджає Li-Ion акумулятор за 80 хвилин.
Компактне зберігання
Шурупокрут поставляється в міцному кейсі з надійними застібками для зручного зберігання і транспортування інструмента. В комплекті поставляється запасний акумулятор, а також базовий набір біт і свердел, скоба для кріплення інструмента на пасок, яка дозволить зі зручністю виконувати висотні роботи.
Комплектація
Шуруповерт;
Два Li-Ion акумулятори ємністю 2 Аг;
Зарядний пристрій;
Скоба кріплення на пасок;
Кейс, розміром 290х240х90 мм;
Бітотримач;
Інструкция з експлуатації;
Гарантійний талон;
Біти - SL5, SL6, PH1, PH2, PZ1, PZ2;
Свердла - 5, 4, 3, 2, 1.5 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 25 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |




